1. (7/24) Servis
  2. Ücretsiz Keşif
  3. Müşteri Hizmetleri (0222 230 33 00)
anasayfa telefon numarası

Klima Servis

Eskişehir klima servisi olan Mevsim İklimlendirme klima konusunda satış, montaj ve servis teknik desteği sunarak en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Klimanızın zaman zaman iç ve dış etkenlerden dolayı arıza yapma olasılığı mevcuttur. Klima servisleri'nin bu zamanlarda ne kadar önemli olduğu anlaşılır. Eskişehir Mevsim iklimlendirme olarak klima servisi hizmeti sunarak sizlere en kısa zamanda çözümler üretiyoruz. Arızalanan klimanız için klima servis çağırmadan evvel öncelikle mevcut hasarın büyümesini engellemek ve daha fazla tehlikesini engellemek için kullanıcıların bilmesi gereken bazı önemli bilgiler vardır. Eskişehir klima servisleri arasında tecrübesi ile saygın bir konumda yer alan firmamızın sizlere önerileri aşağıda verilmiştir.

 

Eskişehir klima servis olarak sizere arızayı tespit ettiğinizde öncelikle elektrik bağlantısını kesmek için fişini çekmenizi önermekteyiz. Bu işlemle birlikte hem güvenliğinizi sağlamış olur hem de klimanızdaki hasarın büyümesini önlemiş olursunuz. Tamir, bakım, montaj işleri kesinlikle uzman kişiler tarafından halledilmesi gereken konulardır. Aksi takdirde sizlere çok fazla maliyetler çıkaracak sonuçlar doğurabilir. Sizlere yazımızın devamında paylaşacağımız bilgiler tamir, bakım yapmanız için değil, servis ulaşana kadar oluşabilecek zararı ve tehlikeyi minimumda tutmak içindir. Klima sevisleri Eskişehir' de yaşanan benzer sıkıntıları baz alarak bu önerileri sunmaktadır. 

 

Servis Çağırılmadan Önce Yapılması Gerekenler ?

 

Klima Soğutmuyor İse;

 

Klimanın üzerinde bulunan lambaların yanıp yanmadığını kontrol edin.

 

Klimanızda açma kapama düğmesi var ise açık konuma getiriniz.

 

Işık yanmıyor ise elektrik şartellerini kontrol ediniz, şartel atmış olabilir.

 

Klimanın giriş kablosunun gevşek olup olmadığı kontrol ediniz.

 

Klimanızın soğutma komut düğmesinin açık olduğundan emin olun.

 

Klimanızın hava sirkülasyonunun düzgün gerçekleştiğinden emin olun.

 

Eğer bu kontroller sonucunda klimanız hala çalışmıyor ise klimanızı uzman ekibimizin görmesi gerekmektedir. Mevsim iklimlendirme Eskişehir'i arayarak konuyla ilgili bilgilendirmeniz yeterlidir. Servislerimiz sizlere randevu vererek en kısa zamanda müdahale edecektir.

 

Klima servisi Eskişehir olarak en çok karşılaşılan problemlerle ilgi bilgilenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

A-) Klimadan gelen gürültü

 

Klimanız ilk çalıştığında birkaç dakika ses gelmesi normaldir. Klima soğutma modunda ise ince bir ses gelir, bu soğutucu gazın sesidir ve normal bir durumdur.

 

B-) Klimadan Toz Çıkması

 

Klimayı uzun süre temizlemeden kullandıysanız yada uzun zaman çalıştırmadıysanız klimanız içinde toz birikir ve bu toz klima çalışırken hava sirkülasyonu ile ortama aktarılabilir. Bu durumlarda klima bakım işlemi için Mevsim İklimlendirme Eskişehir 'den  destek alabilirsiniz.

 

C-) Klimanızdan Koku Gelmesi

 

Klimanız çalışırken mobilyalarınızdan, ortamda içilen sigaradan yada yemek kokularını emerek tekrar ortama yayabilir ve sık yaşanan bir durumdur. Klimanızdan bu kokuların dışında yanma kokusu alıyorsanız hemen klimanızın elektrik bağlantısını keserek Mevsim İklimlendirme  teknik servini aramanız gerekmektedir.

 

E-) Klimanız iyi soğutmuyor veya ısıtmıyor

 

Klimanızın hava sirkülasyonunu sağlıklı şekilde yapıp yapmadığından emin olun Hava filtresinin temiz olduğunu ve kapalı olup olmadığına bakın ve filtre temizliğine dikkat edin. Bu adımlardan sonra hala sıkıntı devam ediyor ise hemen Mevsim İklimlendirmeyi arayarak teknik destek alın.

 

F-) Klima Soğutma Modunda İken Isıtıyor ise

 

Cihaz buz temizliyor olabilir. Bu durumda 15 dakika klimanızı çalıştırın ve hala sorun devam ediyorsa teknik destek alın.

 

Karşılaşacağınız her tür problemde Mevsim iklimlendirme olarak teknik desteği en kısa zamanda sağlamayı hedeflemekteyiz. Telefon numaralarımıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Mevsim İklimlendirme Telefon Numaraları: 0222 230 33 00 - 0506 722 15 23

 

Görseller

1
1
1

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım