Hizmetlerimiz

Pano Kliması

Eskişehir'de ve çevre illerde pano kliması konusunda 20 yılı aşkın tecrübemizle Mevsim İklimlendirme olarak hizmetinizdeyiz.

Pano Kliması Nedir?

Pano kliması, üretim sanayinin birçok farklı kolunda, üretimde kullanılan araçların ve elektronik aksamların soğutulması için kullanılan özel bir klima türüdür. Makinelerin aşırı ısınmasından kaynaklı arızaların ve sorunların önüne geçerek üretim kayıplarını ve maliyetleri minimize etmeyi amaçlar.

Pano Kliması Nasıl Çalışır?

Pano kliması, soğutma fanları ve evaporatörden oluşan bir sistem ile çalışır. Soğutma fanları, panodan gelen sıcak havayı emer ve evaporatörden geçirir. Evaporatörde soğutucu gazın buharlaşması ile oluşan soğuk hava, tekrar panoya üflenir. Bu sayede panonun ve panoya bağlı cihazların ideal bir sıcaklıkta kalması sağlanır.

Pano Kliması Neden Gereklidir?

Elektrik panolarında, ilk kullanımdan itibaren yıllar içerisinde etrafa yaydığı ısı artar. Bu ısı artışı hem panonun hem de panoya bağlı cihazların kullanım ömründe azalmaya neden olur. Pano klimaları, bu ısı artışını engelleyerek panonun ve panoya bağlı cihazların zarar görmesini engeller. Ayrıca, pano klimaları, panodaki elektronik aksamların daha verimli çalışmasını sağlayarak enerji tasarrufu sağlar.

Pano Kliması Hizmetlerimiz:

  • Pano Kliması Satışı: Farklı kapasitelerde ve tiplerde pano klimaları

  • Pano Klima Sistemleri Tasarımı: İhtiyaçlarınıza en uygun pano klima sisteminin tasarımı

  • Pano Kliması Montajı: Uzman ekibimiz tarafından hızlı ve güvenilir montaj hizmeti

  • Pano Kliması Bakımı: Düzenli bakım ile pano klimanızın ömrünü uzatın ve verimliliğini koruyun

  • Pano Kliması Servisi: Arıza tespiti ve onarımı

  • Pano Kliması Danışmanlığı: Pano kliması seçimi ve kullanımı hakkında uzman danışmanlık hizmeti

Pano Kliması Fiyatları:

Pano kliması fiyatları, kapasiteye, tipe ve kullanılan ekipmanlara göre değişkenlik göstermektedir.Detaylı fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Eskişehir ve çevresinde pano kliması ihtiyaçlarınız için Mevsim İklimlendirme olarak yanınızdayız. Yeni pano klima sistemleri, arıza tespiti, tamir, bakım ve kurulum hizmetlerimizle, uzman ekibimiz size özel çözümler sunmaktadır. Detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin ve profesyonel hizmet kalitemizin farkını yaşayın.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım
Teklif Al