Klima


Klima Servis

Mevsim iklimlendirme, Eskişehir klima servisi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Klima montajı, tamir, bakım, onarım ve yedek parça temini gibi tüm servis hizmetlerini veren ekibimiz, hangi marka hangi model olursa olsun her klimayı yakından tanımaktadır. Sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlar ile arızaları kolayca tespit edebilen klima tekik servis ekibimiz, sorunun kaynağına en doğru şekilde müdahale eder.

Klimalarınız çalışmıyor, çalışırken soğutmuyor veya ısıtmıyorsa, kumandası arızalıysa, klimadan kötü koku geliyorsa, su akıtıyorsa, buz tutuyorsa ve bunlar gibi eski verimini kaybettiğine işaret eden sorunlar çıkartıyorsa klimanız için tamir, bakım zamanı gelmiş demektir.

Yaz kış iç mekanların iklimlendirilmesinde kullanılan klimaların kullanımının aynı randımanla sürebilmesi için mutlaka rutin aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir. Buna filtre temizliği, arızalı veya arıza çıkarabilecek kadar yıpranmış parçaların tamiri veya değişimi işlemlerini kapsayacak detaylı bir süreç olarak bakılabilir. Bu noktada da bakım ve tamir için Eskişehir klima servisleri arasında en çok tercih edilen Mevsim İklimlendirme sizin yanınızda. Biz uzman ekibimizle klima bakımını yaptığımız firmaları rutin aralıklarla hatırlatmalarda bulunuyor, zamanı gelen klimalar için randevu oluşturup gereken tüm işlemleri yapıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin niteliği, müşterilerimizin duydukları memnuniyetle bugüne kadar gelen Eskişehir klima servisi Mevsim İklimlendirme, her marka klima sahibine detaylı hizmet vermektedir.

 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım
Teklif Al