Chiller

Eskişehir chiller servisi olarak endüstriyel alanlar, plaza, avm, hastane gibi geniş çaplı mekanların soğutulması için kullanılan chiller sistemlerinin kurulum, tamir, bakım ve onarımlarını profesyonel ekibimizle yapmaktayız.

Deneyimli teknik kadromuz, yıllara dayanan güçlü yapımızla chiller Eskişehir servisi denince akla ilk gelen firmalardan biri olmayı başaran Mevsim İklimlendirme, her arızayı en hızlı şekilde tespit edip çözümleyecek kapasitededir. Soğutma sistemlerinin her parçası, her farklı ürünü üzerinde deneyime sahip olan Mevsim İklimlendirme, Eskişehir'in en büyük kurumsal markalarından bireysel kullanıcılarına kadar her noktasına ulaşmaktayız. 

CHILLER ( SU SOĞUTMA GRUBU )

CHİLLER TESİS CONFİGÜRASYONLARI

Birden çok chiller ünitesinin bulunduğu tesislerde chiller su devrelerinin bağlantısı çok önemlidir.Bu bağlantı şekilleri ile genel sistem verimleri arttırılabilinir.

 Paralel Yapılandırmalı Büyük Kapasiteli Tesisler

 Paralel borulamada büyük chiller su tesisi

 Paralel Yapılandırmalı Büyük Kapasiteli Tesisler

Paralel borulu seri karşı akışlı çift yönlü chiller konfigürasyonu

Seri - Seri (karşı akışlı) Büyük Kapasiteli Tesisler

Seri seri ters akışlı borular

 

  Seri - Karşı akış

                         Seri karşı akışlı su boruları

 

Seri soğutulmuş su paralel kondenser su boruları

 Seri - Paralel

Not: Seri evap düşük akışlı, paralel koşullu iki vidalı soğutucuya dayanmaktadır. 400/250 kPa'da pompa basma yüksekliği, çapraz akışlı kuleler. System COP, soğutucular, pompalar ve kule fanları içerir

Parallel – Parallel

 

Not: AHRI koşullarında dizilenmiş paralel olarak iki vidalı soğutucuya dayanmaktadır. 400/250 kPa'da pompa kafaları, çapraz akışlı kuleler. System COP, soğutucular, pompalar ve kule fanları içerir


Chiller

Chiller Servis

Chiller bakımlarının enerji verimliliği için Chiller cihazlarının bakımları yapılırken mutlaka işinin uzmanı olan profesyonel, Eğitimli kişilerin yapması gerekmektedir. Firmamız işletmenizin çıkarları doğrultusunda profesyonel kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir.

Mevsim İklimlendirme firması olarak Türkiye’nin bir çok bölgesi ve illinde çalışmalar yapmış bulunmaktayız. Yeni kurulum, Periyodik Bakım, Chiller Onarım ve Teknik servis hizmetleri sunulmaktadır.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım
Teklif Al