Hakkımızda

Eskişehir’de yılların tecrübesi ile iklimlendirme hizmetleri üzerine uzmanlaşan Mevsim İklimlendirme, deneyimli kadrosu ve 20 yıllık tecrübesi ile sizlere en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı prensip haline getirmiştir. Endüstriyel, kurumsal ve kamusal alanda çözüm ortağı olarak çizgisini bozmayan, yenilenebilir, çağımızın teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve teknolojiyi kullanan bir şirket olmayı benimsemiş olmanın gururu içerisindeyiz. Çözüm ortağınız olarak Türkiye'nin en büyük marka ve üreticilerine hizmet vermekteyiz.

Gelişime ve ilerlemeye çok önem veren firmamız, iklimlendirme, havalandırma sistemlerine ait her mekanik parçanın teknik işleri konusuna hakimdir.  Sorunu doğru bir şekilde analiz etmek ve ona en doğru yöntemlerle müdahale etmek Mevsim İklimlendirme’nin temel çalışma prensiplerindendir.

Yılların verdiği sektörel birikim, tecrübelerimiz ve deneyimli kadromuz ile ürettiğimiz iklimlendirme cihazları, müşterilerimizin ihtiyacına göre tasarlanarak enerji tasarrufu, yüksek dayanıklılık, yüksek verimlilik, kalite ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Türkiye ve Dünyada güvenilir, profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimizin ilk seçimlerinden biri olmak, İklimlendirme alanında sektörün enleri arasındaki yerimizi korumak firmamızın gurur kaynağıdır.

 

Misyonumuz

Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun iklimlendirme çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği ve dayanıklılığı arttıran, teknik servis hizmetleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak iklimlendirme sektöründe lider olmak.

İş Sağlığı

 

Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız, iş alanlarında bulunan tedarikçilerimiz, ziyaretçilerimizle ve çalışan personelimiz için güvenli bir iş ortamı oluşturmak temel ilkemizdir.

Kalite yönetim sistemin içerisinde belirlediğimiz hedeflerimizle sistemimizin düzenli olarak gözden geçirilmesini gerçekleştirmekteyiz.

Bu amaçla;

Yaralanmaları, meslek hastalıklarını azaltmak için önleyici risk yönetim metotlarını geliştirip, tecrübelerimizi gelecek nesillere aktaracağız.

İş verimliliğini, emniyetini artırmak için ergonomik çalışma metotları geliştireceğiz.

Çalışanlarımızın ruh ve beden sağlığını en üst düzeye çıkartacak ve bunu devam ettireceğiz.

Gerek iş hayatımda gerekse iş dışında sağlıklarına olumsuz düzeyde etkileyebilecek unsurları ve bunlardan korunma alışkanlıkları kazandıracağız.

İş sağlığı ve güvenliği sistemin şartlarına uyacağız ve performansını sürekli iyileştireceğiz.

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasal ve diğer şartları takip ederek gereklilikleri yerine getireceğiz.

İş güvenliği konusunda teknolojik gelişmeleri uygulamaya, taşeronları ve çalışanları eğitmeye özen göstereceğiz.

Güvenlik Politikamız

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, varlıklarımızın ve itibarımızın korunması,

Birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımızın kendisini güvende hissetmelerini sağlamak,

Verdiğimiz hizmetlerde önce iş güvenliği şartımızı çalışanlarımıza benimseterek her zaman güvenlik önlemlerini sağladıklarından tam emin olmaktır.

Çevre Politikamız

 

Mevsim İklimlendirme olarak çevre politikamızı TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemine uygun olarak yönetiriz. Ürün ve hizmet sunduğumuz coğrafi teşkilatta belirlenen müşteri ve yasal şartlara uygun olarak tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli iyileştirme ve geliştirme hedeflerine bağlı olarak hizmetlerimizi sunmak öncelikli amacımızdır.

Şirketimiz tüm ürün ve hizmet sunumu faaliyetlerinde çevreyi korumayı ve çevreye olumsuz etki yapabilecek etkenleri uygun şekilde belirleyip bertaraf etmeyi temel ilke edinmiştir.

Bu ilkemizle;

Çevreye olan duyarlılığımızı iş ve sosyal hayatımıza yaymak,

Ürünlerimizin ve verdiğimiz hizmetlerin Çevreyi Koruma Yönetmeliğimize uygunluğu denetlemek,

Gereksiz kaynak tüketimini en düşük seviyeye indirmek için çabalamak,

İşlerimizde uyguladığımız çevre politikamızın sadece firmamızla sınırlı kalmaması için bunu iş ortaklarımıza, müşterilerimize, hizmet sağlayıcılarımıza aktarmak ve aşılamaya çalışmak,

Sürdürülebilir bir çevre politikası ile oluşturulan tüm faaliyetleri desteklemek,

Mevsim İklimlendirme, bu ilkelerin ışığında çevreye karşı sorumlu olduğunu peşinen kabul eder ve çevresel sürdürülebilirliği öncelikli konu başlıkları arasında görür.

Kalite Politikamız

 

Mevsim iklimlendirme olarak kalite politikamızı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak yönetiriz. Ürün ve hizmet sunduğumuz coğrafi teşkilatta belirlenen yasal şartlara ve müşterilerimize uygun olarak, tüm çalışanlarımızın katkısı ile sürekli iyileştirme ve geliştirme hedeflerine bağlı kalınarak hizmetlerimizi sunmak temel ilkemizdir.

ÇALIȘMA PRENSİPLERİMİZ

Sağlık her şeyden önce gelir.

Tüm işlerimizde çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliğini garanti altına almak temel prensibimizdir.

Hizmetlerimizde müşteri odaklı olmak.

Tüketicilerin, ürün veya hizmet alan müşterilerimizin maddi manevi kazancını sağlamaktayız.

İşimizin kalitesinin çalışanlarımıza bağlıdır.

Enerji Yönetim Sistemi Politikamız

Önceliğimiz enerji kullanmak değil, yönetmektir.

Şirketimiz, tüm ürün ve hizmet sunumu faaliyetlerimizde enerjiyi yönetmeyi ve korumayı temel ilke edinmiştir.

Bu ilkemizde uygulanabilir, yeni ve alternatif teknolojileri araştırmayı ürün ve hizmet tedarikinde enerji performansını iyileştirilmesini destekleyen ulaşılabilir teknolojileri kullanmayı enerji tüketimi verilerinin etkin takip ve değerlendirilmesi ile kayıpları azaltmayı, Enerji verimliliği kapsamında enerji tüketimlerini izlemeyi ve ölçmeyi, yasal ve diğer gerçekleri yerine getirmeyi, Personelin enerji verimliliği uygulamaları konusunda yetkinliğini arttırmayı, enerji verimliliğini artırmak için gerekli kaynakları sağlamayı, enerji yönetim sistemi kapsamında tüm süreçlerimizi sürekli olarak iyileştirmeyi ve sektörümüzde öncü olmayı taahhüt ederiz.

Hedefimiz, dünyaya saygılı ve dünyada saygın bir kurum olmak.

Bu sebeple tüm personellerimizin sürekli eğitimi ve gelişimi için çalışmalar yapmakta, çalışanlarımıza değer vermekteyiz.

Sorumluluklarımızın bilicinde olmak.

Şirket olarak sosyal sorumluluklarımızın bilincinde, çevremize ve doğaya karşı bilinçli yaklaşımlar geliştirmekteyiz.

Büyümeye devam etmek.

Hiçbir başarıyı zirve olarak görmeden daha ileriye giden sonsuz bir yolculukta olduğumuzun farkında olmaktır.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

 

Mevsim İklimlendirme olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizle ilgili öneri ve şikayetleri, müşteri memnuniyeti sistemine uygun olarak yönetiriz.

Şikayet ve öneriler bir işletmenin gelişimi için son derece önemlidir.

Müşterilerimizin bize aktif iletişim kanallarımız üzerinden hiçbir zaman veya para kaybına uğramadan kolayca ulaşabilmesini sağlamaktayız.

Gelen şikayet ve tavsiye bildirimlerini

Uzman destek ekibimizle ayrıntılı bir değerlendirmeye alır

Gerekli düzenleme ve gereken noktalarda yaptırımları sağlayarak sorunun giderilmesini en hızlı şekilde sağlamaktayız.

Değerlerimiz

 • Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak
 • Yüksek motivasyonlu ve başarı odaklı takım ruhu
 • Başarmak için hırslı ve profesyonel olmak
 • Zamanında karar almak
 • Sürekli gelişmek için kaynak yaratmak
 • Değişime yatkın olmak
 • Müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmak
 • Müşterilerimize hızlı hizmet sunmak
 • Takım olarak iş birliği içerisinde çalışmak
 • Güvenilirlik
 • Mükemmeliyetçilik
 • İnsana ve çevreye saygı
 • İş sağlığı ve güvenliği
 • Tasarrufa önem vermek
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım
Teklif Al