Klima

Eskişehir klima servisi, geniş bir yelpazeye yayılan iklimlendirme çözümleri konusunda derin bilgi ve geniş tecrübeye sahip olan uzman ekibimizle, ev kullanımından sanayi tipi klimalara kadar her çeşit klima sisteminin ihtiyaç duyduğu servis hizmetlerini sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilmek amacıyla oluşturduğumuz teknik birimlerimiz, her bir hizmeti büyük bir özenle yerine getirir.

Klimalar, bugün birçok evde yerini almış, önemli ihtiyaçlardan biri olarak sayılabilir. 4 mevsim kullanılabilen cihazlar yazın bunaltıcı sıcaklardan kış aylarında ise dondurucu soğuklardan etkilenmemenizi sağlar.  Konforlu bir yaşam için çok önemli bir yeri olan klimalarda en ufak arızada bile uzman desteği almak şarttır. Eskişehir klima servisi Mevsim İklimlendirme, titiz işçilik ve garantili bakım onarım, tamir- montaj, demontaj, yedek parça konularında hizmet verir. 

Eskişehir klima tamircileri olarak ilk günden bu yana verdiğimiz güvenli, çözüm odaklı hizmetlerimizde duvar tipi klima, duvar tipi split klima, multi split klima, salon tipi klima, kaset tipi klima, yer tipi klima, tavan tipi klima, kanallı klima, dış üniteler, vrv sistemleri, vrf klima, merkezi sistem klima servisi olarak her tip klima ve iklimlendirme cihazının tamirini, bakımını yedek parça teminini gerçekleştiriyoruz.

Eskişehir’in merkezi  dışında tüm ilçelerine, köylerine ve çevre ilçelere kadar geniş bir hizmet ağı olan Mevsim İklimlendirme, zengin ir yedek parça deposuna sahiptir.

20 yıllık bir tecrübe ile çalışan Mevsim İklimlendirme her yeni teknolojiyi yakından takip etmekte, her cihazın teknolojisine erişim sağlamaktadır. Bu mantıkla hareket eden teknik ekiplerimiz en eski klimadan son model klimalara kadar müdahale edebilmektedir.

Eskişehir klima bakım servisi olarak, klimaların rutin bakımlarını sistemlerimize işlemekte, günü geldiğinde aksatmadan bakım işlemlerini yapmaktadır.

Klima bakım ustası olarak bakım kapsamında

  • Klimanın dış kapağının açılıp bu alandaki tozların temizlenmesi,
  • Filtrelerin temizliği
  • Ünitenin içi anti bakteriyel ürünlerle temizliği
  • Klima gazı kontrolü
  • Dış üniteler kontrolü gibi işlemler detaylı bir şekilde gerçekleştirilir.

Klimam ısıtmıyor, klimam soğutmuyor,  klima gürültülü çalışıyor, klima su damlatıyor, klima kumandası çalışmıyor, klimam çalışmıyor gibi her şikayetinizde Eskişehir klima servisi Mevsim İklimlendirme’nin uzman ekibiyle iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.


Klima Bakım

Klimalar, her elektronik cihazda olduğu gibi dönem dönem bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. En son teknoloji klimadan en eski modele kadar her cihazı mutlaka mevsim geçişlerinde bakıma sokmalı ve gereken hizmetin alınmasını sağlamalısınız.

Klima bakımı profesyonel klima servisleri tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bizler Mevsim İklimlendirme olarak profesyonel teknik kadromuzla klima bakımında destekçiniz oluyoruz. Klima bakımı kapsamında yaptığımız birkaç işlemden bahsedecek olursak;

Dış ünitede ve iç ünitede ayrı ayrı işlemler yapılır.

Dış ünitenin bakımında;

Dış temizliği, serpantin temizliği, iç temizliği, kaçak kontrolü, elektronik bağlantılar ve akşamların kontrolü, fan ve mekanik parçaların kontrolü kademe kademe sağlanır.

İç ünite bakımında ise;

Cihazın dışı ve içi temizlenir, filtreler temizlenir, serpantin temizlenir, klima gazı kontrol edilir ve elektrik ile mekanik tesisatlar temizlenerek işlem tamamlanır.

Ayrıca klimanın boru ve drenaj hatları kontrol edilir ve cihaz çalıştırılarak değerler kaydedilir.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım
Teklif Al